Python ve Veri Bilimi – Ücretsiz Sıfırdan İleri Seviye Python Eğitimi

Python ve Veri Bilimi Proje ile Sıfırdan İleri Seviyeye

Her geçen gün popülerliği artan ve özellikle Python ve Veri Bilimi alanında Hortonworks, Cloudera gibi popüler Big Data ekosistemleri tarafından desteklenen Ücretsiz Sıfırdan İleri Seviye Python Eğitimi serisini sizler için hazırladım.

Ders içeriği sıfırdan başlayarak ileri seviye veri bilimi uygulamalarını içerecek ve sürekli güncellenecektir. Sorularınız ve önerilerinizi için İletişim sayfasından veya yorumlar aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.


Python Eğitimi ve Veri Bilimi Ders İçeriği

Hazırlamış olduğum Python eğitimi ders içeriğinde 10 temel ve 3 ileri seviye Python dersi bulunuyor. Temel Python eğitimini tamamladıktan sonra ileri seviye Python dersleri ile çok keyifli derslere başlayacağız ve Flask kullanarak web sunucusu yapılandıracağız. Ardından elimizdeki verileri kullanarak makine öğrenmesi geliştireceğiz.

Öneri, şikayet ve sorularınızı merakla bekliyorum. Ders içeriğinin kalitesi yapacağınız geri bildirimler ile her geçen gün artacak ve referans bir Python Eğitimi kaynağı oluşturacak. Her ne kadar eğitim içeriğini zengin tutmaya çalışsam da eklenmesi ve geliştirilmesi gereken birçok eğitim başlığı olacaktır. Eğitim isteklerinizi ve varsa ilginizi çeken diğer uygulamaları da iletişime geçerek isteyebilirsiniz. Faydalı olacak içeriklerle kaliteli kaynak oluşturmak için birlikte birşeyler yapabiliriz.

Bunlarla Paylaş:

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AnaliyzerMehmet Ünlütürk Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mehmet Ünlütürk
Ziyaretçi
Mehmet Ünlütürk

Merhaba, bu siteyi yeni keşfetttim ve gerçekten faydalı bilgiler buldum. Makine Öğrenmesi ve Veri Bilimi’ne ilgi duyan biri olarak daha geniş bir rehber yapmanızı isterim.